Hakkımızda

Firmamız , Kocaeli Sanayi Odası –Çözüm Merkezi ve OSBDER (Organize Sanayi Bölgeleri Derneği) Çözüm Ofisi danışmanlığının yanı sıra , başta Borusan Holding , Koruma Klor Alkali A.Ş. , Demirören Grubu , İzgaz Gdf Suez Gaz Dağıtım A.Ş. , Gebze Kimya Organize Sanayi Bölgesi , Ekin Kimya Ltd. Şti. olmak üzere birçok firmanın ve organize sanayi bölgelerinin yatırım danışmalığını yürütmektedir. Sektöre ilk giriş tarihimiz 1989 yılı olup , 20 senenin üzerinde deneyim ve tecrübeye sahip uzman kadrosu ile faaliyetini sürdürmektedir. Merkezimiz Kocaeli ilinde olup , Kocaeli Sanayi Odası , Osbder ve Ankara irtibat ofisi olmak üzere 3 şubemiz bulunmaktadır.

 

Firmamızın üstlenmiş olduğu misyon , yatırımcının doğru bir şekilde yönlendirilerek , yatırım dönemi kapsamında karşılaşacağı sıkıntıları en aza indirmek , yatırımın sağlıklı ve güvenilir yapılmasını sağlamak , ülke ekonomisine katkı , katma değer yaratma ve istihdam arttırıcı etkilerinin yanı sıra ihracata yönelik firmaların faaliyetleri doğrultusunda ülkemize döviz kazandırması yönünde çalışmaları da birlikte hareket yöntemi ile belirlenen hedefe hızla ulaşılmasını sağlamaktır. Doğru zamanda doğru insanlar ile doğru kararlar verilmesi , en değerli olgu olan zamanın kazanılmasını sağlar.

 

Bünyemizde bulunan partnerlerimiz ile firmaların , ISO kalite belgelendirme , Çevresel etki ve değerlendirme (ÇED) , Kurumsallaşma eğitimleri  ,TSE Kalite ve hizmet belgelendirmeleri , EPDK (Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu) belgelendirmeleri ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarındaki belgelendirme süreçlerinde yardımcı olmaktayız.